Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Oferty pracy

Organizacja CKP - Załącznik K-02

STANOWISKO: specjalista ds. kwalifikacji zawodowych i organizacji szkoleń w CKP

ETAT: administracyjny
UMOWA: o pracę w wymiarze pełnego etatu

  1. MIEJSCE PRACY: Zespoł Szkół Nr 1 - Centrum Kształcenia Praktycznego w Swarzędzu
    WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
    a) wykształcenie wyższe kierunkowe,
    b) biegłość obsługi komputera – pakiet MS Office,                                                                                                                                         c) doświadczenie zawodowe min. 7 lat         d) znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  2. WYMAGANIA DODATKOWE:
    a) umiejętność pracy w zespole oraz rozwinięte kompetencje interpersonalne,
    b) umiejętność analitycznego myślenia,
    c) bardzo dobra organizacja pracy,
    d) dyspozycyjność.

  3. WYMAGANE DOKUMENTY:
    a) kserokopia świadectwa potwierdzającego wykształcenie wyższe, kursy i uprawnienia,
    b) list motywacyjny,
    c) kwestionariusz osobowy,
    d) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych .

ZAKRES ZADAŃ:

  • organizacja kursów, szkoleń i seminariów,

  • diagnozowanie zapotrzebowania na formy doskonalenia zawodowego,

  • gromadzenie, aktualizowanie i udostępnianie informacji oraz opracowywanie informatora prowadzonych form doskonalenia kwalifikacji zawodowych,

  • koordynowanie właściwego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji, rejestracja pism, wniosków i kompletowanie dokumentów kandydatów na szkolenia,

  • kompletowanie grup szkoleniowych i organizowanie szkoleń wg oferty centrum,

  • wprowadzanie informacji i systematyczne aktualizowanie elektronicznych baz danych,

  • przygotowanie i prowadzenie bieżącej korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej dotyczącej zadań statutowych centrum,

  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej m.innymi bazy zapisów, dzienników, programów szkoleń wg pp, zaświadczeń, materiałów szkoleniowych,

  • przygotowywanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji szkoleniowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,                                                                                                              - organizowanie spotkań i szkoleń od strony logistycznej,

  • wykonywanie innych czynności zgodnie z zarządzeniami i regulaminami dotyczącymi działalności centrum oraz szkoły.

INNE INFORMACJE:

Wskaźnik  zatrudnienia w maju 2018 roku osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Nr 1 w Swarzędzu wyniósł poniżej 6%.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Oferty prosimy przesyłać na adres:

Zespół Szkół Nr 1 w Swarzędzu

os. Mielżyńskiego  5a

62-020 Swarzędz ,

lub osobiście w sekretariacie  Szkoły, w zaklejonych kopertach do dnia 11.07.2018 r.

Swarzędz dnia 12.07.2018r.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Zespół Szkół Nr 1 w Swarzędzu

os. Mielżyńskiego 5a 62-020 Swarzędz

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na wolne stanowisko urzędnicze specjalista ds.kwalifikacji zawodowych i organizacji szkoleń w CKP do następnego etapu zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ofercie z dnia 18.06.2018 r.:

1. Kamińska Emilia

2. Stencel Izabella

Informacja o wynikach naboru

Oferta:  1/2018 z dnia 18.06.2018r.

Nazwa i adres jednostki: Zespół Szkól Nr 1 w Swarzędzu

                                        62-020 Swarzędz

                                        Os. Mielżyńskiego 5a

Stanowisko: specjalista ds. kwalifikacji zawodowych i organizacji szkoleń w CKP

Imię, nazwisko: Emilia Kamińska

Miejsce zamieszkania: Swarzędz

Uzasadnienie: Pani Emilia Kamińska uzyskała największą ilość punktów i  spełniła wymagania określone w ofercie.

drukuj (Oferty pracy)

  • opublikował: Wojciech Wiński
    data publikacji: 2010-10-11 14:01
  • zmodyfikował: Administrator systemu
    ostatnia modyfikacja: 2018-07-25 07:33

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5113
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-07-25 07:33

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Os. Mielżyńskiego 5A, 62-020 Swarzędz

Dane kontaktowe

tel. (61) 817 57 04 , (61) 815 90 46
fax (61) 817 22 81

e-mail: zs1swarzedz@powiat.poznan.pl
strona internetowa: www.zs1-swarzedz.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 99978
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-10-03 11:48

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl