Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Oferty pracy

Informacja o wynikach naboru.
Oferta:  1/2015 z dnia 30.09.2015r.

Nazwa i adres jednostki:
Zespół Szkól Nr 1 w Swarzędzu
                                        62-020 Swarzędz
                                        Os. Mielżyńskiego 5a

Stanowisko: specjalista do spraw płac ½ etatu i kierownik gospodarczy ½ etatu
Imię, nazwisko: Monika Andrzejewska
Miejsce zamieszkania: Swarzędz
Uzasadnienie: Pani Monika Andrzejewska uzyskała największą ilość punktów i  spełniła
wymagania określone w ofercie.

                                                                           Dyrektor ZS nr 1
mgr inż. Przemysław Jankiewicz

Swarzędz, dnia 13.10.2015r.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Zespół Szkół Nr 1 w Swarzędzu
os. Mielżyńskiego 5a

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na wolne stanowisko urzędnicze specjalisty do spraw płac ½ etatu i kierownika gospodarczego ½ etatu do następnego etapu zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ofercie z dnia 30.09.2015r.:

1. Jędraszyk Agnieszka,
2. Andrzejewska Monika,
3. Rozynek Izabela,
4. Sieradzka Katarzyna,
5. Kłapkowska Mariola.

Data zgłoszenia  30.09.2015r.

Oferta:1/2015

Stanowisko: specjalista do spraw płac ½ etatu i kierownik gospodarczy ½ etatu

Komórka organizacyjna: księgowość
Opis stanowiska:

1.  Ogólna charakterystyka wykonywanej pracy:

- sporządzanie listy płac pracowników oraz rozliczanie wynagrodzeń i wypłaconych świadczeń,

- prowadzenie dokumentacji wypłat wynagrodzeń za czas choroby oraz zasiłków z ubezpieczenia społecznego, obliczanie i wypłacanie zgodnie z obowiązującymi przepisami ustaw: o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,

- prowadzenie kart wynagrodzeń i kart zasiłkowych pracowników,

- ustalanie podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz funduszu pracy, potrącanie i naliczanie oraz rozliczanie wypłaconych zasiłków, prowizji- przekazywanie składek od pracownika i zakładu pracy na rachunek ZUS,

- sporządzanie i przekazywanie do ZUS odpowiednich raportów imiennych i deklaracji rozliczeniowych w imieniu obsługiwanych płatników składek,

- sporządzanie imiennych raportów miesięcznych ZUS dla ubezpieczonych,

- obliczanie i pobieranie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych,

- przekazywanie na rachunek bankowy Urzędu Skarbowego pobraną zaliczkę podatkową pomniejszoną o ulgę podatkową i składek na ubezpieczenie zdrowotne,

- sporządzanie imiennych rocznych informacji o uzyskanych dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy dla podatników i Urzędu Skarbowego,

- sporządzanie sprawozdań GUS, MEN i innych, analiz dotyczących wynagrodzeń pracowniczych ( w tym nauczycieli) oraz ich pochodnych,

- sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych (PITÓW),

- przygotowywanie przelewów bankowych,

- prowadzenie kasy ZS1 ,

- obliczanie kapitału początkowego ZUS,

- rozliczanie delegacji,

- prowadzenie ksiąg inwentarzowych szkoły,

- realizacja zakupów wyposażenia materialnego szkoły zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz w oparciu o aktualne potrzeby i dyspozycje,

- zapewnienie sprawności techniczno- eksploatacyjnej budynku i urządzeń terenowych oraz zabezpieczenie majątku szkolnego,

- zarządzanie zespołem pracowników obsługi.

2.   Zależność służbowa;

-dyrektor, główna księgowa

      3.   Warunki pracy

            - umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,

            - miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkół Nr 1 w Swarzędzu.

Wymagania kwalifikacyjne niezbędne:

-  wykształcenie średnie i 6 lat doświadczenia zawodowego lub wyższe i 4 lata doświadczenia zawodowego ,

- niekaralność za przestępstwa przeciwko mieniu i obrotowi gospodarczemu.

Wymagania kwalifikacyjne dodatkowe:

-  dobra znajomość systemów operacyjnych Windows , programu ProgMan, Płatnik, Płace, Zlecone, Przelewy, Wyposażenie, Zmodernizowanego Systemu Informacji Oświatowej,

- doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach w oświacie,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

- staranność, rzetelność, sumienność,

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys zawodowy.
  2. List motywacyjny.
  3. Ksero świadectw pracy i dyplomów potwierdzających wymagane kwalifikacje.
  4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych i ustawą z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych.
  5. Oświadczenie, o korzystaniu w pełni z praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego ani umyślne przestępstwa skarbowe.

Inne informacje:

Wskaźnik zatrudnienia w miesiącu wrześniu 2015 osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Nr 1 w Swarzędzu wyniósł poniżej 6 %

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty prosimy przesyłać na adres:

do 10.10.2015r.

drukuj (Oferty pracy)

  • opublikował: Wojciech Wiński
    data publikacji: 2010-10-11 14:01
  • zmodyfikował: Wojciech Wiński
    ostatnia modyfikacja: 2015-10-20 18:17

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3517
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2015-10-20 18:17

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Os. Mielżyńskiego 5A, 62-020 Swarzędz

Dane kontaktowe

tel. (61) 817 57 04 , (61) 815 90 46
fax (61) 817 22 81

e-mail: zs1swarzedz@powiat.poznan.pl
strona internetowa: www.zs1-swarzedz.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 65868
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2016-12-02 09:06

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl