Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Oferty pracy

                                                                                                Data zgłoszenia  02.11.2017r.

                                                                                             Zespół Szkół Nr 1 w Swarzędzu

                                                                                             os. Mielżyńskiego 5a

                                                                                              62-020 Swarzędz

Oferta:                                       1/2017

Stanowisko:                               księgowy ½ etatu

                                                i samodzielny referent do spraw kadr ½ etatu

Komórka organizacyjna: księgowość

Opis stanowiska:

1.  Ogólna charakterystyka wykonywanej pracy:

- realizowanie polityki zatrudnienia pracowników Zespołu Szkół Nr 1 w Swarzędzu w oparciu o Kartę Nauczyciela, Kodeks Pracy, ustawę o pracownikach samorządowych i wytyczne Dyrektora,

- prowadzenie teczek osobowych,

- przygotowywanie druków umów o pracę, zaszeregowań, zmian stawek płac, nagród,

- wydawanie świadectw pracy,

- prowadzenie dokumentacji związanej z kapitałem początkowym,

- wydawanie legitymacji nauczycielskich,

- kompletowanie dokumentacji awansu zawodowego nauczycieli,

- oddawanie dokumentów do archiwum,

- zgłoszenie i wyrejestrowanie pracownika i jego rodziny oraz aktualizacja danych osobowych w ZUS,

- wystawianie zaświadczeń do ZUS o zatrudnieniu i dochodach emerytów,

- prowadzenie ewidencji czasu pracy (listy obecności, zwolnienia chorobowe, urlopy, nadgodziny, karty ewidencji czasu pracy),

- wykonywanie sprawozdań dotyczących polityki kadrowej szkoły (GUS, KO, Starostwo Powiatowe, Urząd Pracy),

- wystawienie zaświadczeń o zatrudnieniu,

- gromadzenie i przetwarzanie danych w programie Progman i Płatnik,

- przygotowanie druków umów zleceń i umów o dzieło,

- wystawienie faktur sprzedaży,

- przygotowywanie przelewów bankowych,

- dekretowanie dowodów księgowych,

-księgowanie dowodów księgowych.

2.   Zależność służbowa;

-dyrektor, główna księgowa.

      3.   Warunki pracy

            - umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,

            - miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkół Nr 1 w Swarzędzu.

             Niezbędne wymagania kwalifikacyjne:

-  wykształcenie średnie i 4  lata  doświadczenia zawodowego lub wyższe i 2 lata doświadczenia zawodowego,

- niekaralność za przestępstwa przeciwko mieniu i obrotowi gospodarczemu.

Dodatkowe Wymagania kwalifikacyjne :

-  dobra znajomość systemów operacyjnych Windows , programu ProgMan, Płatnik, Zmodernizowanego Systemu Informacji Oświatowej,

- doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach w oświacie,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

- staranność, rzetelność, sumienność.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys zawodowy.
  2. List motywacyjny.
  3. Ksero świadectw pracy i dyplomów potwierdzających wymagane kwalifikacje.
  4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych i ustawą z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych.
  5. Oświadczenie, o korzystaniu w pełni z praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego ani umyślne przestępstwa skarbowe.

Inne informacje:

Wskaźnik zatrudnienia w miesiącu październiku 2017 osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Nr 1 w Swarzędzu wyniósł poniżej 6 %.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty prosimy przesyłać na adres:

62-020 Swarzędz,

lub osobiście w sekretariacie Szkoły, w zaklejonych kopertach do 14.11.2017r.

Swarzędz dnia 15.11.2017r.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

os. Mielżyńskiego 5a 62-020 Swarzędz

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na wolne stanowisko urzędnicze księgowy 1/2 etatu i samodzielny referent do spraw kadr 1/2 etatu do naštępąego etapu zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ofercie z dnia 02.112017r.:

  1. Monika Swistek,
  2. Monika Olejnik- Kostka,
  3. Izabella Stencel.

drukuj (Oferty pracy)

  • opublikował: Wojciech Wiński
    data publikacji: 2010-10-11 14:01
  • zmodyfikował: Administrator systemu
    ostatnia modyfikacja: 2017-11-15 21:56

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3809
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2017-11-15 21:56

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Os. Mielżyńskiego 5A, 62-020 Swarzędz

Dane kontaktowe

tel. (61) 817 57 04 , (61) 815 90 46
fax (61) 817 22 81

e-mail: zs1swarzedz@powiat.poznan.pl
strona internetowa: www.zs1-swarzedz.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 70537
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-11-15 21:56

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl